Svadobná torta na mieru

Vytvor si svadobnú tortu podľa seba

Svadobná torta na mieru z Ružovej cukrárne. Vyber si veľkosť svadobnej torty, korpus, náplň, ozdobu torty a my Ti svadobnú tortu vyrobíme podľa želania. Svadobnú tortu privezieme kamkoľvek v rámci Nitry a okolia.

Náplň svadobnej torty:

Ochutnávkovú krabičku si objednáš TU

Svadobná torta na mieru – veľkosť:

Okrúhla svadobná torta – 8, 16, 32, 45 porcií

Najdôležitejším faktorom pri voľbe veľkosti torty je informácia o počte svadobných hostí. Vďaka tomu Vám vieme najlepšie poradiť, aká veľkosť bude pre Vás najvhodnejšia.  Najčastejšími verziami sú: 7kg (zhruba 45 porcií),  8,5kg (cca. 60 porcií), 10kg (okolo 70 porcií), 12,5kg (orientačne 80 porcií) a  15 kg (na 100 porcií).

Zdobenie svadobnej torty na mieru:

Zdobenie svadobnej torty na mieru. Buď si zvolíte niektorú zo svadobných toriet na našom webe alebo nám pošlete fotku svadobnej torty o akú máte záujem.

Poťahová hmota svadobnej torty:

Buď si zvolíte ako poťahovú hmotu fondán alebo vyrobíme tortu potiahnutú krémom prípadne holú tortu.

Ozdoba na svadobnú tortu:

Svadobnú Vám vieme ozdobiť figúrkou, živými kvetmi, ohňostrojom, makrónkami, odlievanou čokoládou, jedlou fotkou, nápisom na tortu alebo 3D nápisom.

Cena svadobnej torty na mieru:

Cena svadobnej torty závisí od veľkosti, náplne a náročnosti výzdoby torty. Vyrátame Vám ju podľa Vášho zadania.

Dodací termín svadobnej torty:

Výroba svadobnej torty zaberie veľa času, preto je potrebné si ju objednať v dostatočnom predstihu – ideálne 4 týždne vopred. Samozrejme vieme vyriešiť svadobnú tortu aj na poslednú chvíľu, treba rátať ale s obmedzenými možnosťami výzdoby.

Zloženie svadobnej torty na mieru:

Nami dodávané svadobné torty sú vyrobené z kvalitných surovín. Obsahujú múku, vajcia, mlieko a maslo. V našich svadobných tortách nájdete iba pravé maslo (sú bez rastlinných tukov).
Našou zásadou je ponúkať zákazníkom kvalitné produkty.

Svadobná torta z Ružovej cukrárne Nitra

Kontaktujte nás.